Acties De Club van 4

Kerst 2023

Na weken voorbereiden, inzamelen, donateurs aanschrijven, donaties ophalen was het zover Zaterdag 16 December werden er kinder en gewone kerstpakketen uitgedeeld aan onze leden.

We bedanken hiervoor alle sponsors; Poelier van Der Brug-bol. Jan corius, Lush, diverse albert Heijn filialen, Snoepwinkel online, VLK Foundation, Rotary Monnickendam, VLK collega’s, NIBC collega’s met name Bernice en Shermaine, familie, vrienden,ouders van de MO12-1.

Tevens waren wij en een aantal van onze leden uitgenodigd voor een prachtig kerstdiner in de grote kerk namens de Iris Hond foundation. We hebben genoten van heerlijk eten, geweldige muziek en de warmte zoals alleen de Iris Hond foundation deze over kan brengen.

Dit vind je misschien ook leuk...

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *